Speelschema Zomeravondvoetbal

Speelschema Zomeravondvoetbal



18-4-2019 19:00 Egelbrigade - FC Vreeburg 4-3
18-4-2019 19:00 Van der Waal Infra - Baco Juniors 9-4
18-4-2019 19:00 FC Kale Arie - FC Schultenbrau 2-2
18-4-2019 19:00 JO50 - Dinamo Lyric 13-7
18-4-2019 20:00 FC Netniet - BvBier 3-4
18-4-2019 20:00 De Lierse Rebellen - LVSJ 6-7
18-4-2019 20:00 Polderboys 36 - Versleten vedettes 1-2
18-4-2019 20:00 Kifesh - De Tegenpartij 2-5
18-4-2019 20:00 Los Extraños - Hij niet! 2-6
26-4-2019 19:00 Shotjess - Bijl Design 1-5
26-4-2019 19:00 Jilzz vrouwenpils - Meiden van Naaldwijk 4-2
26-4-2019 20:00 JO50 - De Tegenpartij 7-2
26-4-2019 20:00 Kifesh - Los Extraños 13-5
26-4-2019 20:00 Hij niet! - Dinamo Lyric 14-3
26-4-2019 20:00 Egelbrigade - Baco Juniors 2-1
26-4-2019 20:00 FC Netniet - LVSJ 7-6
26-4-2019 20:00 De Lierse Rebellen - Polderboys 36 8-1
26-4-2019 20:00 Versleten vedettes - BvBier 3-8
26-4-2019 20:00 Van der Waal Infra - FC Kale Arie 6-9
26-4-2019 20:00 FC Schultenbrau - FC Vreeburg 5-14
9-5-2019 19:00 Shotjess - Jilzz vrouwenpils 12-0
9-5-2019 19:00 Meiden van Naaldwijk - Bijl Design 4-4
9-5-2019 20:00 Egelbrigade - Van der Waal Infra 6-2
9-5-2019 20:00 FC Kale Arie - FC Vreeburg 3-0
9-5-2019 20:00 FC Schultenbrau - Baco Juniors 3-5
9-5-2019 20:00 JO50 - Kifesh 12-5
9-5-2019 20:00 Los Extraños - Dinamo Lyric 5-2
9-5-2019 20:00 Hij niet! - De Tegenpartij 10-3
9-5-2019 20:00 FC Netniet - De Lierse Rebellen 10-4
9-5-2019 20:00 Polderboys 36 - BvBier 4-16
9-5-2019 20:00 Versleten vedettes - LVSJ 4-10
16-5-2019 19:00 Jilzz vrouwenpils - Bijl Design 2-15
16-5-2019 19:00 Meiden van Naaldwijk - Shotjess 3-6
16-5-2019 20:00 LVSJ - BvBier 4-8
16-5-2019 20:00 De Tegenpartij - Dinamo Lyric 7-2
16-5-2019 20:00 Kifesh - Hij niet! 0-3
16-5-2019 20:00 JO50 - Los Extraños 7-6
16-5-2019 20:00 Baco Juniors - FC Vreeburg 8-3
16-5-2019 20:00 Van der Waal Infra - FC Schultenbrau 6-1
16-5-2019 20:00 Egelbrigade - FC Kale Arie 10-1
16-5-2019 20:00 De Lierse Rebellen - Versleten vedettes 3-7
16-5-2019 20:00 FC Netniet - Polderboys 36 9-5
23-5-2019 20:00 Egelbrigade - FC Schultenbrau 6-2
23-5-2019 20:00 Van der Waal Infra - FC Vreeburg 8-4
23-5-2019 20:00 FC Kale Arie - Baco Juniors 6-8
23-5-2019 20:00 JO50 - Hij niet! 7-5
23-5-2019 20:00 Kifesh - Dinamo Lyric 0-3
23-5-2019 20:00 Los Extraños - De Tegenpartij 5-5
23-5-2019 20:00 FC Netniet - Versleten vedettes 9-3
23-5-2019 20:00 De Lierse Rebellen - BvBier 4-9
23-5-2019 20:00 Polderboys 36 - LVSJ 6-7

Datum Tijd wedstrijd uitslag
29-5-2019 19:00 Bijl Design - Meiden van Naaldwijk 3-6
29-5-2019 19:00 Jilzz vrouwenpils - Shotjes 0-2
29-5-2019 20:00 KW1 Egelbrigade - BvBier 4-1
29-5-2019 20:00 KW2 Hij niet! - Baco Juniors 7-6
29-5-2019 20:00 KW3 JO50 - FC Kale Arie 4-8
29-5-2019 20:00 KW4 Van der Waal Infra - De Tegenpartij 8-1
29-5-2019 20:00 Kifesh - FC Schultenbrau 0-3
29-5-2019 20:00 FC Vreeburg - FC Netniet 5-8
29-5-2019 20:00 LVSJ - Versleten vedettes 7-8
29-5-2019 20:00 De Lierse Rebellen - Polderboys 36 2-5
6-6-2019 19:00 Bijl Design - Jilzz vrouwenpils
6-6-2019 19:00 Shotjess - Meiden van Naaldwijk
6-6-2019 20:00 H1 Egelbrigade - Hij niet!
6-6-2019 20:00 H2 FC Kale Arie - Van der Waal Infra
6-6-2019 20:00 H3 BvBier - Baco Juniors
6-6-2019 20:00 H4 JO50 - De Tegenpartij
6-6-2019 20:00 Kifesh - FC Netniet
6-6-2019 20:00 FC Vreeburg - Los Extraños
6-6-2019 19:00 Dinamo Lyric - FC Schultenbrau
6-6-2019 20:00 LVSJ - De Lierse Rebellen
6-6-2019 20:00 Polderboys 36 - Versleten vedettes
8-6-2019 17:00 Bijl Design - Shotjess 19-20  5a
8-6-2019 17:00 Meiden van Naaldwijk - Jilzz vrouwenpils 21-21  5b
8-6-2019 17:00 Finale Egelbrigade - Van der Waal Infra 7-13    1
8-6-2019 17:00 3-4 JO50 - FC Kale Arie 8-14    2a
8-6-2019 17:00 5-6 BvBier - De Tegenpartij 9-15    2b
8-6-2019 17:00 7-8 Baco Juniors - FC Schultenbrau 10-16  6a
8-6-2019 17:00 FC Vreeburg - FC Netniet 11-17  6b
8-6-2019 17:00 LVSJ - Dinamo Lyric 12-18  7a

Programma finalemiddag/avond  zaterdag 16 juni 2018
Tijd wedstrijd Kleedkamer Veld
17:00 De Pietertjes - Bijl Design 20 21 5a Finale
17:00 Vlammende kuikens - Wijnteam 22 23 5b 3e/4e
16:00 Egelbrigade - Los Extraños 9 10 2a 3e/4e
16:00 FC Kale Arie - JO50 11 12 2b 5e/6e
16:00 Hij Niet! - FC Schultenbrau 11 12 5a 7e/8e
16:00 Halen! - Hangover '96 14 15 5b
16:00 FC Brabander - Hok El Combo 14 15 6a
16:00 Meza - FC Bacolona 16 17 6b
16:00 De Versleten Vedettes - Polderboys 36 16 18 7a
16:00 De Lierse Rebellen - De Zomi's  17 18 7b
16:30 Lyra 6 en Co - Kifesh 9 10 1a Finale 

Programma donderdag 31 mei 2018
Datum Tijd wedstrijd Kleedkamer Veld
31-5-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - FC Linksbuitenadem 21 22 2b
31-5-2018 19:00 Vlammende Kuikens - Wijnteam  21 23 5a
31-5-2018 19:00 Bijl Design - De Pietertjes 22 23 5b
Datum Tijd wedstrijd Kleedkamer Veld
31-5-2018 20:00 Egelbrigade - Hij Niet! 9 10 2a
31-5-2018 20:00 JO50 - Kifesh 9 10 2b
31-5-2018 20:00 Los Extraños - FC Schultenbrau 11 12 4a
31-5-2018 20:00 Lyra 6 en Co - FC Kale Arie 11 12 5a
31-5-2018 20:00 Halen! - FC Bacolona 14 15 5b
31-5-2018 20:00 FC Brabander - Hangover '96 14 15 6a
31-5-2018 20:00 Hok el Combo - Meza 16 17 6b
31-5-2018 20:00 De Lierse Rebellen - Polderboys 36 16 18 7a
31-5-2018 20:00 De Zomi's  - De Versleten Vedettes 17 18 7b



SPEELSCHEMA 2018 voorronden
Datum Tijd wedstrijd uitslag
12-4-2018 19:00 Egelbrigade - Hangover 96 6-1
12-4-2018 19:00 Kifesh - Halen! 5-2
12-4-2018 19:00 FC Kale Arie - Los Extraños 1-2
12-4-2018 19:00 Lyra 6 en Co - FC Schultenbrau 4-5
12-4-2018 19:00 Polderboys 36 - Hok El Combo CDS 0-4
12-4-2018 19:00 De Lierse Rebellen - FC Bacolona 6-6
12-4-2018 19:00 De Versleten Vedettes - Zomi's 2-3
12-4-2018 20:00 Meza - Hij Niet! 3-6
12-4-2018 20:00 JO50 - FC Brabander 14-5
Datum Tijd wedstrijd uitslag
19-4-2018 19:30 Lyra 6 en Co - Hij Niet! 8-2
19-4-2018 19:30 Meza - JO50 0-8
19-4-2018 19:30 FC Brabander - FC Schultenbrau 0-6
19-4-2018 19:30 Egelbrigade - Halen! 8-2
19-4-2018 19:30 Polderboys 36 - FC Bacolona 1-4
19-4-2018 19:30 De Lierse Rebellen - De Versleten Vedettes 2-4
19-4-2018 19:30 Zomi's - Hok El Combo CDS 5-8
19-4-2018 20:30 Kifesh - FC Kale Arie 3-3
19-4-2018 20:30 Los Extraños - Hangover 96 9-6
Datum Tijd wedstrijd
26-4-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - De Pietertjes 3-0
26-4-2018 19:00 Vlammende Kuikens - Bijl Design 3-3
26-4-2018 19:00 FC Linksbuitenadem - Wijnteam 10-1
26-4-2018 20:00 Egelbrigade - Kifesh 9-5
26-4-2018 20:00 FC Kale Arie - Hangover 96 8-3
26-4-2018 20:00 Los Extraños - Halen! 3-3
26-4-2018 20:00 Lyra 6 en Co - Meza 7-6
26-4-2018 20:00 JO50 - FC Schultenbrau 10-3
26-4-2018 20:00 FC Brabander - Hij Niet! 4-1
26-4-2018 20:00 Polderboys 36 - De Lierse Rebellen 10-3
26-4-2018 20:00 De Versleten Vedettes - Hok El Combo CDS 5-7
26-4-2018 20:00 Zomi's - FC Bacolona 6-8
Datum Tijd wedstrijd
9-5-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - Bijl Design 4-0
9-5-2018 19:00 Vlammende Kuikens - FC Linksbuitenadem 1-2
9-5-2018 19:00 Wijnteam - De Pietertjes 0-14
9-5-2018 20:00 FC Bacolona - Hok El Combo CDS 7-7
9-5-2018 20:00 Hij Niet! - FC Schultenbrau 8-5
9-5-2018 20:00 Meza - FC Brabander 3-3
9-5-2018 20:00 Lyra 6 en Co - JO50 3-6
9-5-2018 20:00 Halen! - Hangover 96 4-3
9-5-2018 20:00 Kifesh - Los Extraños 3-5
9-5-2018 20:00 Egelbrigade - FC Kale Arie 7-6
9-5-2018 20:00 De Lierse Rebellen - Zomi's 4-10
9-5-2018 20:00 Polderboys 36 - De Versleten Vedettes 1-9
Datum Tijd wedstrijd
17-5-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - Vlammende Kuikens 1-5
17-5-2018 19:00 FC Linksbuitenadem - De Pietertjes 4-4
17-5-2018 19:00 Wijnteam - Bijl Design 2-8
Datum Tijd wedstrijd
17-5-2018 20:00 Egelbrigade - Los Extraños 2-1
17-5-2018 20:00 Kifesh - Hangover 96 5-0
17-5-2018 20:00 FC Kale Arie - Halen! 8-5
17-5-2018 20:00 Lyra 6 en Co - FC Brabander 4-1
17-5-2018 20:00 Meza - FC Schultenbrau 2-10
17-5-2018 20:00 JO50 - Hij Niet! 8-7
17-5-2018 20:00 Polderboys 36 - Zomi's 8-3
17-5-2018 20:00 De Lierse Rebellen - Hok El Combo CDS 3-6
17-5-2018 20:00 De Versleten Vedettes - FC Bacolona 0-0
Datum Tijd wedstrijd
31-5-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - FC Linksbuitenadem
31-5-2018 19:00 Vlammende Kuikens - Wijnteam
31-5-2018 19:00 Bijl Design - De Pietertjes
Datum Tijd wedstrijd
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
31-5-2018 20:00 -
Datum Tijd wedstrijd
7-6-2018 19:00 Dames Lyra Zaal - Wijnteam
7-6-2018 19:00 Vlammende Kuikens - De Pietertjes
7-6-2018 19:00 FC Linksbuitenadem - Bijl Design
Datum Tijd wedstrijd
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
7-6-2018 20:00 -
Datum Tijd wedstrijd
16-6-2018 15:00 -
16-6-2018 15:00 -
16-6-2018 15:00 -
Datum Tijd wedstrijd
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -
16-6-2018 16:00 -



Uitslagen 1e  finaleronde heren 2017

Finaleronde 1 juni Uitslag
1-8 20:00 Lyra 4 - Lyra 5 2-2 Lyra 5 wns
1-8 20:00 Kifesh - Halen! 4-3
1-8 20:00 Meza - Hij niet! 5-3
1-8 20:00 Lierious - Egelbrigade 1-5
9-14 20:00 FC Kale Arie - FC de Brabander 4-5
9-14 20:00 Los Extranos - FC Kast 18-1
9-14 20:00 De Versleten Vedettes - FC Schultenbrau 4-7
15-18 20:00 FC Lange Jan - De Lierse Rebellen 8-6
15-18 20:00 De Zomi's - Polderboys 36 4-5

Resterende speeldata :  donderdag 8 juni en zaterdag 10 juni

Speelschema voorronde heren 2017

Datum Tijd
13-4-2017 19:00 FC Kale Arie - De versleten vedettes 2 - 0
13-4-2017 19:00 Lierious - Meza 1 - 6
13-4-2017 19:00 Kifesh - Lyra 4 5 - 3
13-4-2017 19:00 Los Extraños - Halen! 12 - 2
13-4-2017 19:00 Egelbrigade - Hij Niet! 7 - 5
13-4-2017 19:00 FC de Brabander - Lyra 5 3 - 2
13-4-2017 19:00 FC Lange Jan - FC Kast 7 - 8
13-4-2017 19:00 Polderboys 36 - FC Schultenbrau 4 - 6
13-4-2017 20:00 De Zomi's - De Lierse Rebellen 4 - 3
20-4-2017 20:00 De versleten vedettes - Kifesh 5 3
20-4-2017 20:00 Lierious - FC Kale Arie 12 4
20-4-2017 19:00 Meza - Lyra 4 1 10
20-4-2017 19:00 Halen! - FC de Brabander 6 3
20-4-2017 19:00 Egelbrigade - Los Extraños 6 1
20-4-2017 19:00 Hij Niet! - Lyra 5 1 1
20-4-2017 19:00 FC Kast - De Zomi's 5 6
20-4-2017 19:00 Polderboys 36 - FC Lange Jan 3 7
20-4-2017 20:00 FC Schultenbrau - De Lierse Rebellen 5 3
26-4-2017 20:00 FC Kale Arie - Meza 0 7
26-4-2017 20:00 Kifesh - Lierious 6 5
26-4-2017 20:00 Lyra 4 - De versleten vedettes 20 3
26-4-2017 20:00 Los Extraños - Hij Niet! 0 4
26-4-2017 20:00 FC de Brabander - Egelbrigade 2 7
26-4-2017 20:00 Lyra 5 - Halen! 8 3
26-4-2017 20:00 FC Lange Jan - FC Schultenbrau 5 8
26-4-2017 20:00 De Zomi's - Polderboys 36 3 7
26-4-2017 20:00 De Lierse Rebellen - FC Kast 6 7
11-5-2017 20:00 FC Kale Arie - Kifesh 5 7
11-5-2017 20:00 De versleten vedettes - Meza 3 8
11-5-2017 20:00 Lyra 4 - Lierious 7 2
11-5-2017 20:00 Los Extraños - FC de Brabander 5 5
11-5-2017 20:00 Halen! - Hij Niet! 8 6
11-5-2017 20:00 Lyra 5 - Egelbrigade 0 2
11-5-2017 20:00 FC Lange Jan - De Zomi's 12 7
11-5-2017 20:00 FC Kast - FC Schultenbrau 12 3
11-5-2017 20:00 De Lierse Rebellen - Polderboys 36 7 1
18-5-2017 20:00 De versleten vedettes - Lierious 1 10
18-5-2017 20:00 Meza - Kifesh 1 5
18-5-2017 20:00 Lyra 4 - FC Kale Arie 4 2
18-5-2017 20:00 Halen! - Egelbrigade 1 13
18-5-2017 20:00 Hij Niet! - FC de Brabander 15 7
18-5-2017 20:00 Lyra 5 - Los Extraños 4 4
18-5-2017 20:00 FC Kast - Polderboys 36 7 2
18-5-2017 20:00 FC Schultenbrau - De Zomi's 7 5
18-5-2017 20:00 De Lierse Rebellen - FC Lange Jan 6 7


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Speelschema dames 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26-4-2017 19:00 3 op 'n rij - Tempo team 1 - 3
26-4-2017 19:00 Dames van de 3e helft - Wijnteam 11 - 3
26-4-2017 19:00 Kartoffelsalat - Bijl design 2 - 5
26-4-2017 19:00 Bente & co - The Eagles 26 - 1
11-5-2017 19:00 Dames van de 3e helft - 3 op 'n rij 1 - 0
11-5-2017 19:00 Wijnteam - Tempo team 2 - 8
11-5-2017 19:00 Bente & co - Kartoffelsalat 4 - 0
11-5-2017 19:00 The Eagles - Bijl design 0 - 11
18-5-2017 19:00 Tempo team - Dames van de 3e helft 3 - 2
18-5-2017 19:00 3 op 'n rij - Wijnteam 0 - 3
18-5-2017 19:00 Bijl design - Bente & co 4 - 5
18-5-2017 19:00 Kartoffelsalat - The Eagles 3 - 0

Programma finaleronde

donderdag 1 juni 2017 19:00 Tempo Team - Bijl Design 3 - 4
donderdag 1 juni 2017 19:00 Dames vd 3e helft - Bente & Co 0 - 5
donderdag 1 juni 2017 19:00 Wijnteam - The Eagles 6 - 4
donderdag 1 juni 2017 19:00 Vlammende kuikens - Kartoffelsalat 1 - 17
donderdag 8 juni 2017 19:00 Tempo Team - Dames vd 3e helft -
donderdag 8 juni 2017 19:00 Bente & Co - Bijl Design -
donderdag 8 juni 2017 19:00 Wijnteam - Vlammende kuikens -
donderdag 8 juni 2017 19:00 Kartoffelsalat - The Eagles -
zaterdag 10 juni 2017 15:00 2b - 2a -
zaterdag 10 juni 2017 15:00 1a - 1b -
zaterdag 10 juni 2017 15:00 4b - 4a -
zaterdag 10 juni 2017 15:00 3a - 3b -

========================================================================

Klik hier voor het programma, de veld- en kleedkamerindeling voor 6 mei. 

Speeldata                   

donderdag 14 april

19:30 uur

heren

donderdag 21 april

19:00 of 19:30 uur

heren

dinsdag 26 april       Feestdj Avorio

20:00 uur

heren en dames

vrijdag 6 mei            3e helft Hollandse Avond

20:00 uur

heren en dames

donderdag 12 mei 

20:00 uur

heren en dames

donderdag 19 mei    DJ Arie

20:00 uur

heren en dames

donderdag 26 mei    DJ Kevin

20:00 uur

heren en dames

zaterdag 4 juni        DJ Arie + Volendamse verrassing

16:00 of 17:00 uur

heren en dames

Opzet heren competitie

We starten met een voorronde van 4 poules met 4 teams waarbij iedereen 1x tegen elkaar speelt. De nummers 1 en 2 van elke poule worden vervolgens ingedeeld in Groep A en Groep B. Ook hier speelt iedereen weer 1x tegen elkaar. Na deze groepfase volgt een "halve finale" waarin de nr 1 van Groep A tegen de nr 2 van Groep B speelt etc etc.  De nummers 3 en 4 van de voorronde poule worden in Groep C en Groep D ingedeeld met verder hetzelfde schema als hierboven omschreven. 

Opzet dames competitie

Nog niet definitief opgesteld omdat het exacte aantal deelnemende teams nog niet bekend is. Zodra dit bekend is zullen we ook de opzet van de dames competitie plaatsen. 

terug naar de nieuwspagina





Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!