LYRA A1 verliest in slotfase van FC 's-Gravenzande
Deze wedstrijd was pas afgelopen vrijdag verplaatst van 14.30 uur naar 12.00 uur. Dus 10.30 uur verzamelen. Een belangrijke wedstrijd, want als je zou winnen dan sta je bovenaan in de Hoofdklasse.
Koos begon met de volgende 11; In het doel Ritchie, Achter Dennis, Mike, Timo en Sevy, Middenveld Max, Raymond en Joey, Voor Mohammed, Jack en Sander. Wissel Marc, Ferry, Quinten en Leander. Lennart nog in het gips, Arthur net uit het gips.
In het 1e kwartier gaan de kansen over en weer, allebei de ploegen zijn gespannen en dit zie je terug in het spelbeeld. Ze geven elkaar geen ruimte. Maar langzamerhand krijgt LYRA A1 de betere kansen. Na goed spel op het middenveld van Max legt hij de bal met een slim paasje naar Jack en deze schiet in de handen van de keeper. In de 25ste minuut schiet Ritchie de bal ver uit en deze bal beland tussen de verdediging en de keeper. Jack is dan heel snel en net voordat de keeper de bal kan wegspelen zit Jack er met zijn punt van de schoen ertussen en scoort de 1-0. Vlak daarna krijgt 's-Gravenzande A1 een kans, maar Dennis kan de bal wegkoppen en in de rebound kan Ritchie hem pakken. Veel kleine overtredingen op het middenveld, dit leid tot een gele kaart voor Joey( zijn 4e) voor het vastpakken van de tegenstander. Vlak daarna krijgt Jack ook zijn 4e gele kaart voor opdat moment een overtreding van niks, maar het is een optelsom voor een aantal kleine overtredingen achterelkaar. Hier moeten we echt slimmer in gaan worden. Timo krijgt vanuit achter de ruimte om op te lopen met de bal en schiet deze op de goal, maar deze wordt door de 's-Gravenzandse verdediging slecht weggewerkt. Mo krijgt deze voor zijn voeten en haalt hard uit en binnenkant paal verdwijnt deze in het doel, 2-0. Vlak daarna begaat Max zijn 1e kleine overtreding van de wedstrijd en krijgt gelijk de gele kaart. We zijn de 1e helft beter als 's-Gravenzande A1. Kunnen we dit in de 2e helft behouden.
In de 5e minuut wordt een speler van 's-Gravenzande vastgehouden, maar deze kan de bal toch nog meegeven aan een medespeler. Deze snijdt door de LYRA verdediging en komt vrij voor de keeper de scheidsrechter fluit dan alsnog voor de overtreding. Alle 'sgravenzanders staan op zijn kop, een terechte kans word ontnomen. De scheidsrechter maakt er ook steeds meer een potje van. Raymond wordt op zijn enkels aangetikt, in de tribune hoorde je dat hij geraakt werd, hij blijft geblesseerd liggen en er wordt niet afgefloten. 's-Gravenzande maakt dan de 2-1. Raymond wordt vervangen door Quinten en Sander door Leander Dit is de ommekeer in de wedstrijd, vlak daarna komt er een hoge bal richting Jack, hij en een verdediger springen samen omhoog en Jack krijgt hier vol een elleboog in zijn nek. De scheidsrechter laat gewoon doorgaan, totdat 1 van de spelers de bal uitschiet. Vlak daarna is er een grote kans, op rechts krijgt Leander de bal en deze gaat op volle snelheid langs zijn verdediger en deze kan de bal voorlangs naar Jack spelen. Jack haalt uit, maar de keeper stopt deze met zijn voeten, de bal komt weer bij Leander en deze speelt hem direct op Joey en deze kan de bal binnenkoppen, helaas gaat de bal naast. Quinten maakt vlak daarna een overtreding met, zoals hij later zelf zei, gestrekt been en kan met een rode kaart het veld verlaten. Met 10 man krijgen we de kansen om de wedstrijd te winnen. Maar deze worden niet benut. Dan krijgt 'sGravenzande A1 meer en meer de overhand en weet dan de 2-2 binnen te tikken. LYRA A1 gaat dan steeds meer tegen zichzelf voetballen, maken overtredingen door praten krijgt ook Timo nog geel. 'sGravenzande weet dan de 2-3 te maken en even later ook nog de 2-4. Ritchie krijgt dan ook nog geel. In deze wedstrijd waren jullie qua voetbal beter, maar door de 4 schorsingen maken jullie het team volgende week wel moeilijk. GA hier wel over nadenken en probeer het voetbal de overhand te laten zijn en niet de scheidsrechter. Volgende week Schipluiden A1- LYRA A1 14.30 uur.

.jpg)







