LYRA-leden klimmen naar de top!

LYRA-leden klimmen naar de top!

(Oud) LYRA lid Peter Vreugdenhil en LYRA 8 speler Remko Bakelaar zijn sinds 2 januari bezig met misschien wel de grootste en zwaarste beproeving van hun leven. Zij hebben besloten om de Aconcagua te beklimmen voor het goede doel: Make a Wish Nederland.

 

De Aconcagua is een van de Seven Summits en met zijn 6.962 meter buiten de toppen van het Himalaya-gebergte de hoogste berg ter wereld. De Aconcagua bevindt zich op de grens van Chili en Argentinië. (voor meer informatie kijk op www.aconcagua2012.nl)

Na een voorspoedige vlieg- en busreis zijn ze woensdag 4 januari aangekomen in Argentinië.
De eerste dagen zijn ze vooral bezig geweest met acclimatiseren, regelen van vergunning en kennismaken met overige 2 expeditieleden en de gidsen. Nadat ze met goed gevolg de diverse medische tests hadden doorstaan zijn ze op 6 januari echt begonnen met de expeditie.

 

Vanuit Los Penitentes  op 2400 m zijn  ze, na een mooie tocht door de Andes, op 10 januari aangekomen in het basiskamp op 4200 m hoogte. De komende dagen zullen ze gebruiken om kamp 1 en kamp 2  te bevoorraden.   Als alles goed is zullen ze op 18 januari een eerste poging doen om de top te bereiken.

Veel meer informatie en foto's op  :    www.aconcagua2012.nl .  Deze site wordt dagelijks voorzien van een update.    Of volg ze op twitter :  #aconcagua2012 

Hoofdsponsor
Vreugdenhil Plantenkwekerij
Subsponsoren
Elektravon Haket Dari
Sponsoren
Hemelraad & Keijzer Imade
Imade E-kwadraat
Hemelraad & Keijzer E-kwadraat
Feyenoord